Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Золочівський замок

Шедевр архітектури XVII сторіччя, що зберігся до наших часів практично в ідеальному стані.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Золочівський замок

Шедевр архітектури XVII сторіччя, що зберігся до наших часів практично в ідеальному стані.

Прогулюючись територією музею-заповідника, відчуваєш себе монаршою особою, що оглядає свої розкішні володіння.

Як і багато інших замків, Золочівський має непросту історію. В різні часи його використовували як фортецю, королівську резиденцію, в’язницю, навчальний заклад. Саме тому архітектура замку поєднує витончені елементи житлових будівель та суто оборонні споруди. Ренесансний ансамбль складають Великий житловий палац та Китайський палац – унікальний для України зразок східної архітектури. Обидві будівлі відкриті для відвідувачів, у їх експозиційних залах збереглися унікальні твори живопису, скульптури, меблі, зброя, археологічні експонати.

Особливої уваги заслуговує тутешній сад, який відтворений з історичною точністю, і має такий же вигляд, як і декілька сторіч тому : ідеальні газони та фігурно підстрижені кущі гармонійне поєднуються з фонтанами та скульптурами.

Але найбільше оповиті загадками два непримітних камені, що знаходяться в цьому саду. На одному з них висічено готичний текст, що й досі не вдалося розшифрувати, а на другому – зображення тернових вінків, що символізують життя і смерть.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 3

Львівська область, вул. Тернопільська, 4, Золочів

49.802647 | 24.906251

10.00-17.00, нд 12.00-16.00, пн – вихідний

Локація на Google

Відгуки 3

Ihor Pereidenko

31.07.2021
Дуже давно хотів потрапити. На території є два палаци, палац східної культури та житловий палац. Давно для себе вирішив що ходити по історичних давніх палацах і фортецях без екскурсії це марно витрачений час і кошти, туму завжди беру екскурсію, навіть для одного. Всім раджу брати екскурсію, коштують окремо в кожний палац. Дуже цікаво розповідають. В палаці є бивень і кістка мамонта, ще є кості динозавра (так кажуть) і те місце де вони знаходяться, ніколи б не здогадався і не звернув уваги без екскурсовода. Дуже рекомендую. Не сподобалось тільки, платний туалет. Прикупивши вхідних білетів та білетів на екскурсії (купуються окремо), сувенірів і це все не на одну сотню гривень, ще й потрібно заплатити щоб пос..ти, це вже жлобство.
Інформація взята з google.com

Володимир 123

25.07.2021
Досить цікавий замок для відвідування, щоби було цікавіше краще підготуватися до екскурсії (самостійно прочитати трішки історії, цікавих фактів тощо, зараз інтернет ресурси надають такі можливості). Тоді екскурсія стає цікавішою. Чудові місця для фотографування. Для критиків стосовно ціни, проходьте повз їдьте в Поморянський замок там безкоштовно, непотрібно платити персоналу, непотрібно проведення ремонту... Стосовно історії писати тут немає сенсу її достатньо в інтернеті, книгах та журналах. А ось зі свого життя можу написати таке: за все що є у замку низький уклін і велика подяка (покійному) Герою України Борису Возницькому. Цей замок, його реставрація та експонати це вважаю особистою заслугою Бориса Григоровича, який був не просто фахівцем своєї справи, а ЛЮДИНОЮ котра жила цим. (Після його смерті дирекція там для того щоб отримувати платню, а не примножувати експозицію, розвивати замок...); у недалеких 1995-1996 роках був пластуном (життям яке навчалося у 8 класі)та надавали допомогу у чорнових роботах, Борис Григорович приїжджав зі Львова на своїй біленькій старій "таврії" швиденько переодягався брав до рук інструменти і з головою поринав у відновлювальні роботи. Ще один факт про який не наголошують екскурсоводи - це проведені зйомки фільму Гетьман (про Богдана Хмельницького).
Інформація взята з google.com

Віталій Сторож

20.07.2021
Гарна робота реставраторів. Порівнюю з тим що було 10 років тому. Бажаю всім українським замкам знайти таку підтримку, тоді в нас дійсно буде, що подивитись. Проблема з паркуванням, якщо ви подорожуєте власним авто, то маєте шукати, де його залишити, чи то поряд зі смітником, чи на дорозі... Проїзд на тереторію парку заборонений, але це не заважає українцям заїжджати на територію попри заборону.
Інформація взята з google.com

Що подивитись

Фортеці, замки, палаци

Підгорецький замок

с. Підгірці

Фортеці, замки, палаци

Олеський замок

с. Олесько

Церкви, костели, монастирі

Монастир капуцинів в Олеську

Олесько

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.